Iki salad Moroccan menyegarkan ngombe lada Romaine garing karo irisan oranges. Nyetel banyu kembang gula lan jeruk menyang selera dhewe. Orang jeruk bakal nyirep minangka salad chilly, nanging yen sampeyan pengin salad dadi jus ekstra, kalebu jus jeruk opsional. Sering nyenengake ing mangkuk individu.
Salad punika istimewa banget lan enak nalika jeruk getih ing mangsa.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir (tipis dikempalken) Romaine godhong lontar (godhong interior lan ati disenengi)
- 2 pusel jeruk (utawa
- getih jeruk )
- Opsional: jus saka 1 oranye
- 2 sendok teh gula
- 1 1/2 tablespoons
- banyu kembang jingga
- 1 sendok teh jus lemon
- Jiwit uyah
Cara Nggawe
- Cuci lan garing godhong rempah Romaine, mbuang tips rai.
- Irisan lettuce menyang banget tipis ngudani.
- Kupas jeruk kasebut, adhep-adhepan, lan irisan tipis utawa chop oren menyang potongan-potongan cilik.
- Gendheng aduk lettuce lan jeruk karo gula, banyu kembang jeruk, jus lemon, uyah lan jus jeruk.
- Nutupi salad nganti paling sethithik sajrone jam sadurunge.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 53 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 52 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |