Nalika aku isih bocah (lan disenengi dressings manis) Thousand Island Dressing minangka favorit kaping pindho sawisé keju biru (sing ora tau manis). Nanging nalika iku luwih gampang kanggo nggoleki sawijine pawayangan Island 1000 tinimbang dressing keju biru ing toko lan restoran - nyatane, senadyan kahanan wis apik. Versi iki ora asli (digawe dening Sophia LaLonde ing 1000 Island Inn), sing kalebu chives lan endhog dicincang nanging ora seneng utawa bawang. Nanging, ora angel, utamane karo burger lan sandwich Reuben.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung mayonnaise
- 1/2 cangkir saos cabe (utawa saos tomat)
- 1/4 cangkir amis manis
- 1/4 gelas bawang merah (sacoro apik disigar)
- 3 tbsp capers (dicincang)
- 2 sendhok teh. cuka cuka
- 3/4 sendhok teh
- Sosis Worcestershire
- Garam lan mrico (kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Ngombol kabeh bahan ing mangkuk cilik.
- Rasa lan atur bumbu, banjur ngaso nganti paling sethithik 4 jam kanggo nyampur rasa.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 54 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 3 mg |
| Sodium | 123 mg |
| Karbohidrat | 2 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |