Iki stroberi bawang goreng utawa gorengan sing diasinake kanthi dicampurake papak, kecap asin, lan bumbu. Gunakake marinade iki nganggo steak rib, nyupir steak, porterhouse utawa t-bone, utawa flank steak.
Iku marinade banget prasaja kanggo nyiyapake nanging rencana kanggo miwiti paling sethithik 2 jam sadurunge sampeyan rencana kanggo cook supaya steaks bakal duwe wektu kanggo marinate.
Kanggo asil sing paling apik, cek steak kanthi thermometer sing cepet-maca. Deleng ing ngisor iki pandhuan kanggo suhu steak (langka, medium, uga-rampung, lan liya-liyane).
Resep gampang dipencarake kanggo rong wong utawa munggah kanggo kulawarga sing luwih gedhe utawa pesta nedha bengi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 cangkir
- soy sauce
- 2 cloves papak, disigar
- 1 tablespoon
- mustard garing
- 1 tablespoon mrico lemah coarsely
- 4
- steak mata rib , kira-kira 1 nganti 1 1/2 inci ing ketebalan
Cara Nggawe
- Ing sajian bakso utawa wadhah sing ora aktif, gabungke kecap soy, bawang putih, mustard, lan mrico ireng ing lemah. Tambahake steak ing marinade lan ngowahi jas kasebut kanthi sak tenane. Tutup lan refrigerate nganti 2 nganti 5 jam.
- Oil grill lan nyiapake kanggo panas langsung dhuwur, utawa sekitar 450 F.
- Panggang steak nganti suhu sing dikarepake lan doneness wis tekan. Gunakake tongkat kanggo ngaktifake steak lan nyoba kanggo matesi mung siji.
Suhu Steak
- Langka - 120 F - 125 F (48,9 C dadi 51,6 C)
- Medium-langka - 130 F - 135 F (54,4 C kanggo 57,2 C)
- Sedheng - 140 F - 145 F (60 C nganti 62.8 C)
- Sedheng Sumur - 150 F - 155 F (65.5 C nganti 68.3 C)
- Nah Done - 160 F (71.1 C) lan ndhuwur
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 235 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 39 mg |
| Sodium | 5,982 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 34 g |