Iki roti gandum sing gurih minangka item sisih apik kanggo panggangan nalika ana panggangan liya. Sijine munggah ing rak ndhuwur lan dipangan nalika sampeyan ngurus sakulare.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 gelas / 360 mL glepung
- 1 1/4 cangkir / 300 mL jagung
- Banyu 3/4 cup / 180 mL
- 1 medium bawang, diced
- 1 endhog gedhe, diantemi kanthi enteng
- 2 tablespoons / 30 mL yogurt kosong
- 1 tablespoon / 15 ml minyak nabati
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL garam (salt halal paling apik)
- 2 sendok mentega, dilebur
Cara Nggawe
- Nyampurake roti jagung, glepung, endhog, bawang bombay, yogurt, uyah, lan banyu sing cukup kanggo nggawé adonan sing adhem.
- Preheat grill.
- Kalorake wesi wesi ing panggangan (tutup munggah), nambah minyak sayur lan jas endhog lan ing sisih pan.
- Tuangake adonan menyang wajan panas. Nyuda geni kanggo mudhun lan masak kanthi tutup.
- Nalika sudhut ana coklat cekak kanthi tusuk kanggo ndeleng yen wis rampung liwat tengah. Yen ora, lebokna ing rak ndhuwur utawa ing sisih ndhuwur panggangan nganti rampung.
- Watch kanthi teliti kanggo mesthekake yen ora diobong. Jagung kudu dimasak ing wektu 20-25 menit.
- Sawise masak, pindhah saka panas lan tuangake butter ing ndhuwur.
Cathetan: Resep bisa digawe ing oven uga. Cukup cook ing 425 F, kanggo 20-25 menit.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 214 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 121 mg |
| Sodium | 375 mg |
| Karbohidrat | 25 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 7 g |