Kaya resep-resep VitaMix, siji iki sehat. Kurang ing suket, dhuwur ing serat, kalium lan vitamin C, iki es krim krim stroberi omah kaca sing mesthi dadi salah sawijining resep favorit Vita Mix.
Resep iki dicithak ulang kanthi ijin saka Vita-Mix Corporation.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung tomat prem, sakabeheng
- 1/4 cup susu (skim, 1 persen utawa 2 persen)
- 1/3 cup granulated sugar
- 16 oz. beku unsweetened strawberries
Cara Nggawe
- Selehake kabeh bahan ing Vita Mix Blender ing dhaptar sing didaftar.
- Ngamanake bocah, lan lebokake tamper kasebut.
- Pilih VARIABLE, kacepetan # 1. Nguripake mesin, lan cepet nambah kecepatan nganti # 10, banjur HIGH.
- Push beku woh menyang blades kanthi tamper nganti dicampur lan dicampur beku.
- Sekawan cendhela kudu diwujudake nalika dicampurake watara 30-60 detik. Aja overmix, utawa dicampur bakal miwiti leleh.
Ndadekake 8, 1/2 cangkir sajian.
Saben porsi: 60 kalori, 0 g lemak (0 g jenuh jenuh), 1 mg kolesterol, 5 mg sodium, 149 mg kalium, 15 g karbohidrat, 2 g serat, 1 g protein, 5% vitamin A, 29%
Resep Strawberry
Strawberry Bayam Salad
Strawberry Tunnel Cake
Strawberry Smoothie
Strawberry Banana Smoothie
Chocolate Strawberry Smoothies
Strawberry Smoothies
Coklat Coklat Gawe Strawberries
Toast Perancis Casserole with Strawberries
Yogurt Parfaits
Coklat Strawberry Shortcake
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 59 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Karbohidrat | 14 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |