Resep resep stroberi coklat iki apik banget lan sehat. Yen sampeyan duwe blender kanthi fitur ès-crusher, sampeyan bisa nggawe smoothies ing kono. Yen ora, sampeyan pengin nggunakake prosesor pangan, amarga strawberries sing beku bisa dadi angel kanggo crush. Utawa nimbang investasi ing blender Vita Mix (mbandhingake prices.
Saji iki kanggo sarapan, cemilan utawa panganan cemilan. Starbucks nonton: rasa smoothies iki kaya Frappuccino!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir beku diiris strawberries
- 1/2 cangkir susu non-lemak
- Jus nanas 1/2 cangkir
- 1/2 cangkir yoghurt vanilla non-lemak
- 1 Tbsp. semut coklat kripik
- 1 Tbsp. bubuk coklat tanpa gula
Cara Nggawe
- Selehake strawberries sing beku ing blender utawa panganan prosesor dhisik.
- Tambah susu lan jus. Ndhuwur karo bahan sing isih ana.
- Puree nganti Gamelan, nolak kanggo push woh mudhun menyang blades saka Blender, yen perlu.
Resep Smoothie
Blueberry Fruit Smoothies
Cherry Vanilla Smoothies
Coklat Cherry Smoothies
Banana Smoothie
Peanut Butter Banana Smoothie
Resep Masakan Smoothie
Wortel Kue Lapis
Peach Smoothie
Mango Smoothie
Berry Fruit Smoothies
Pumpkin Smoothies
Orange Creamsicle Smoothies
Lemon Blueberry Smoothies
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 525 |
| Lemak total | 26 g |
| Saturated Fat | 15 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 29 mg |
| Sodium | 142 mg |
| Karbohidrat | 65 g |
| Serat Pemakanan | 10 g |
| Protein | 12 g |