Panggang stroberi sing disajikake kaya cobbler, digawe kanthi stroberi seger lan adonan dumpling manis. Nggawe paling akeh mangsa Stroberi kanthi ngetokake batch (utawa loro).
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Gula 1/3 cup
- 2/3 tuwung banyu
- 1 sendok teh
- vanilla extract
- 1 tuwung ngiseni glepung kabeh-tujuan
- 2 sendok teh gula
- 1 1/2 sendok teh baking powder
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 cup butter
- 1/2 cangkir susu
- 1 liter (bab 2 cangkir) strawberries, hulled lan
- rinsed
- 1 sendok teh gula
Cara Nggawe
- Ing saucepan, gabungke 1/3 cup gula lan banyu; nggawa menyang godhok. Ngurangi panas lan surem kanggo 5 menit.
- Nglakoake ekstrak vanilla.
- Ing mangkuk campuran medium, sift bebarengan glepung, 2 sendok teh gula, wêdakakêna manggang, lan uyah.
- Cut ing mentega karo campuran jajanan utawa garpu nganti dicampur dadi garing.
- Nambah susu lan aduk nganti bahan-bahan garing wis dibumbui.
- Panggonan strawberries ing sajian 1/2-quart casserole; pour campuran gula panas liwat strawberries.
- Langsung nyelehake adonan ing 8 nganti 10 spoonfuls liwat stroberi.
- Ngemisake pangsit nganggo 1 séndok gula sing isih (lan kayu manis sing cilik, manawa dikarepake).
- Panggang ing 450 F kanggo 25 nganti 30 menit, utawa nganti dumplings sing kecoklatan.
- Ngawasi panas karo topping utawa es krim, yen pengin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 311 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 32 mg |
| Sodium | 458 mg |
| Karbohidrat | 44 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 4 g |