Wulu sawi sawi klasik sing pancen nemplek ing daging, iku becik kanggo daging babi lan iga sing ditarik. Yen sampeyan pengin ngganti roso ing rasa, nyoba nggunakake beda mustard.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir / 475 ml Dijon mustard
- 1 tuwung / 240 mL parsley (minced)
- 1/2 cup / 120 mL peel jeruk garing (utawa linglang garing)
- 1/2 tuwung / 120 mL godhong rosemary (ulig)
- 1/4 cangkir / 60 mL mrica ireng
- 1 sendok teh / uyah 15 mL
Cara Nggawe
- Nyampur bebarengan. Simpen ing kulkas ing wadhah udara. Bisa disimpen nganti 10 dina sawise persiapan awal.
- Aplikasi uga disambungake ing rusuk ing lenga.
Gunakake iki kanggo:
- Barbecue Ribs on the Smoker
- Barbecue Ribs on a Grill Charcoal
- Barbecue Ribs on Grill Gas
- Barbekyu Jambangan ing Oven
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 31 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 698 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 2 g |