Wêdakakêna udan pedhes bisa empuk kanthi nggunakake bubuk cabe entheng. Mesthi wae, sing ngelawane bener kanggo wong sing seneng barbecue karo panas. Cukup ningkatake cayenne lan milih bubuk cili biasa utawa pedhes.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cup / 60 mL bubuk cangkir
- 2 sendok teh / uyah 30 mL (segara)
- 2 tablespoons / 30 ml lemon (jus saka)
- 1 sendok teh / 15 ml bubuk bawang putih
- 1 sendok teh / 5 mL cayenne
- 1 sendok teh / 5 mL mrico (coarse, lemah)
Cara Nggawe
- Nyampurake kabeh bahan kasebut lan simpen ing kulkas ing wadhah kedadeyan nganti rong minggu.
- Yen nggunakake langsung, ajurake campuran ing kabeh permukaan daging, supaya bisa nganti paling sethithik 20 menit lan nyelehake daging ing panggangan utawa perokok.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 48 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 4,963 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 2 g |