Spaghetti ayam iki tansah populer, lan gampang kanggo nyiapake kanggo kulawarga. Iki uga nggawe potluck gedhe utawa pesta partai.
Bebas bae kanggo owah-owahan gumantung apa sing ana ing pantry. Sup krim sup ayam utawa krim sup celaka bisa diganti kanggo krim sup jamur. Utawa dianggo mrico lancip abang tinimbang pimentos.
Ngomong homemade? Gunakake 1 1/2 cangkir saos putih kanggo ngganti sup, lan ngganti keju Velveeta kanthi keju cheddar sing entheng utawa cetha utawa campuran cheddar jack.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 12 ons spageti tanpa mie utawa mi linguine
- 4 payudara ayam boneless, dimasak lan disigar
- 1 bisa (10 3/4 ons) kreseng krim sup jamur
- 1 1/2 cangkir kaldu ayam, sodium rendah, kaleng utawa buatan
- 1 bisa Rotel tomat nganggo cabe hijau
- 1 cilik pimientos jar, lemes
- 1 kg Velveeta keju, cubed utawa shredded
- uyah lan mrico ireng anyar kanggo rasa
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 F.
- Mentega sajian manggang 2 1/2 liter.
- Masuki arah spaghetti utawa linguine; saluran ing colander lan mbilas nganggo banyu panas.
- Ing mangkuk, gabungke sup, duduh kaldu, tomat, lan pimientos.
- Lapisan ing sajian manggang sing disiapake: pasta masak, ayam sing disigar, dicampur sup. Penutup karo keju lan panggang ing oven nganti 25 nganti 30 menit, utawa nganti casserole bubbly lan keju wis ilang. Jaguh dicampur sadurunge masak lan tambahkan uyah lan mrico kanggo rasa.
Sampeyan uga bisa Kaya
Ayam Parmesan lan Spaghetti Dinner
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 933 |
| Lemak total | 55 g |
| Saturated Fat | 23 g |
| Lemak ora jenuh | 17 g |
| Kolesterol | 276 mg |
| Sodium | 1,286 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 83 g |