Sup iki ora bisa luwih gampang. Cukup saute aromatika sawetara, godhok ing duduh kaldu karo turnips, puree, lan nambah krim. Iku anget lan nyenengake lan kebak rasa. Sijine kasebut minangka starter kanggo meal sing luwih gedhe, utawa minangka acara utama kanthi salad mangsa lan roti garing kanggo panedhaan santai lan santai.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 turnips gedhe
- 2 bawang bombay utawa bawang bombay
- 2 cengkeh bawang putih
- 2 sendok teh lenga zaitun utawa mentega
- Dash uyah
- 4 cangkir ayam utawa sayur duduh kaldu
- 1/4 nganti 1 cangkir krim abot
- Garnish: sayuran turnip utawa parsley
Cara Nggawe
- Masak turnips, chop padha menyang potongan cilik, lan nyetel wong aside.
- Peel lan bawang sacake apik utawa campur rai lan sacoro apik . Disisihaké.
- Cepet papak lan disisihake.
- Kalorake lenga utawa butter ing pot medium liwat panas dhuwur-dhuwur. Nambah bawang utawa bawang, sprinkle karo uyah, lan masak, aduk sok-sok, nganti bawang alus, kurang luwih 3 menit.
- Nambahake papak lan masak, aduk nganti wangi, sekitar 1 menit.
- Tambah turnips lan duduh kaldu. Nggawa kabeh menyang godhok. Kurangi panas kanggo njaga panas lan cook nganti turnips banget tender babagan 10 menit.
- Ing blender, whirl sup nganti alus, paling sethithik 2 menit saben batch. (Tip: Tutup tutup blender kanthi andhuk pawon kanggo nyegah lara.)
- Mbalikake sayur sup kanggo nambah pot. Nambahake mung 1/4 cangkir bakal nancep metu sudhut sup; luwih sampeyan nambahi kenthel lan luwih mewah sup sing bakal dadi. Tambah uyah kanggo rasa.
- Garnish karo shreds saka turnip sayuran ijo Cut utawa parsley, yen seneng. Ngawasi sup sing panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 187 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 28 mg |
| Sodium | 531 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 5 g |