Ing basa Yunani: ταχινόμελο, diucapaké tah-hee-NO-meh-loh
Sing perlu butter peanut nalika tahini lan madu kasedhiya? Kombinasi iki asring dimasak kanthi kapisah - nyelipake potongan roti menyang tahini, banjur nuturi madu kandel. Dina iki, lagi diprodhuksi sacara komersial, nanging gampang lan gampang digawe ing omah. Kanthi kurang kalori tinimbang butter kacang (lan ora ana kacang), sehat lan enak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cup honey
- 1/4 cup tahini (cahya)
Cara Nggawe
Rasio madu kanggo tahini yaiku soal preferensi pribadi, lan akeh bisa gumantung ing rasa loro tahini lan madu sing digunakake. Mulai karo rasio siji menyang rasio iki, lan nambah madu utawa luwih tahini kanggo rasa.
Bagian paling angel resep iki (lan gampang banget) nggarap madu kandel.
- Mulai karo tuwung ukur lan tuangkan ing 1/4 tuwung madu.
- Sendok ing tahini ing ndhuwur kanthi tandha 1/2 cangkir banjur aduk kanggo gabungke kanthi apik. Nggawe tahini ing jarane dhisik. Lenga bakal munggah ing ndhuwur nalika disimpen lan kudu dicampur sadurunge digunakake.
- Sajroning irisan roti gandum utawa roti panggang. (Coba nambah irisan pisang kanggo rasa gedhe liyane.)
Tahinomelo bisa disimpen tanpa digunakaké kanggo sawetara dina, uga ditutupi. Nglakoake sadurunge nggunakake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 76 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |