Roasting ndadekake rasanya banget rasa rutabaga, lan cara paling gampang kanggo masak sayuran.
Kulawargane tansah diarani turnips rutabagas, nanging sayuran beda. Iku loro anggota kulawarga kubis, nanging rutabaga dianggep minangka campuran saka turnip lan kubis. Rutabagas uga dikenal minangka turnips kuning utawa swedes . Rutabagas luwih manis tinimbang turnips lan biasane luwih gedhe.
Iki resep prasaja lan nambani nyata kanggo pacangan rutabaga. A peeler sayur-sayuran utawa cemilan kanthi tajam bisa gampang ngubengi kulit rutabaga sing kuwat lan waxy, lan nggunakake piso sing landhep kanggo nglereni sayuran sing hard menyang potongan utawa potongan cilik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 utawa 2 rutabagas, bobote 1 1/2 nganti 2 kilogram
- 3 sendok teh lenga zaitun
- uyah lan mrica ireng anyar
- 1/4 nganti 1/2 sendok teh bubuk kacang polong, opsional
- 1 tablespoon parsley seger disigar, opsional
Cara Nggawe
- Panulise oven nganti 425 F.
- Garis sheet baking rimmed gedhe karo foil.
- Peel rutabaga (s) lan potong menyang potong 1-inch.
- Ing mangkuk gedhe utawa tas panyimpenan pangan, pasang rutabaga diced karo lenga zaitun, uyah, lada, lan pala, yen nggunakake.
- Atur rutabaga ing lapisan siji ing sheet baking sing disiapake.
- Panggang nganti 40 nganti 50 menit, nganti tender lan entheng browned.
- Tali karo parsley seger disigar, yen pengin.
Pakaryan Tips
- Bekas panggang rutabagas panggang lan sayuran-sayuran sayuran panggang ing lapisan tunggal nganti padat. Gulung sayuran beku sayuran menyang bagean cilik saka kontainer utawa tas beku. Gesang mau utawa gunakake ing godhong utawa endhog.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 589 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 179 mg |
| Karbohidrat | 102 g |
| Serat Pemakanan | 15 g |
| Protein | 13 g |