Sean Kenyon saka Steuben ing Denver, Colorado nggabungake koktail musim gugur iki sing nduwe cachaca gedhe, Boca Loca. Rhyme & Reason biasane digawe saka bahan sing bakal kita pikirake minangka tropis, nanging sirup prasaja sing disemprot kayu manis sing menehi rasa cuaca sing enak.
Nggawe sirup gampang banget lan ana link kanggo petunjuk ing resep ing ngisor iki. Yen sampeyan duwe batch digawe sampeyan bisa nggunakake minangka sulih kanggo sirup kosong kanggo nambah sing Autumn muter ing meh kabeh koktail favorit liyane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ounces cachaça (Boca Loca)
- 1/2 ons
- jeruk liqueur (Aperol)
- 3/4 ons
- sirup prasaja kayu legi
- 1/2 ons jus jeruk (seger)
- 1 ons
- jus jeruk bali (seger)
- Garnish: 1
- kapur lir
Cara Nggawe
- Gesang kabeh úa sajrone es ing shaker cocktail .
- Galur liwat ès seger ing kaca collins .
- Garnish karo roda jeruk.
Recipe duweni: Sean Kenyon kanggo Boca Loca Cachaca
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 166 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 25 mg |
| Karbohidrat | 38 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 2 g |