Vinaigrette balsamic klasik iki cocok kanggo salad sing paling dhasar. Kanggo nambani khusus, cobanen karo salad sederhana kang diiris tomat, mozzarella seger , lan godhong kemangi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 cangkir prawan ekstra
- lenga zaitun
- 2 tablespoon
- Cuka balsamic
- 2 tablespoon
- Cuka anggur abang
- 1/4 sendok teh Dijon mustard
- 1 sendok teh bumbu (seger lan cincang kaya parsley, chives, tarragon)
- 1 uyah uyah (kanggo rasa)
- 1 mrico mrico (kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Gabungke segelas mustard, cuka, lan seger ing mangkuk kaca lan adhus bebarengan kanthi cepet.
- Alon-alon ngalembut ing lenga nganti digabungake.
- Mangsa kanggo rasa karo uyah lan mrico.
- Supaya bisa ngadeg ing suhu kamar suwene 30 menit supaya bisa nyampur rasa. Sandhingake klambine adhine sing apik sadurunge disawat.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 181 |
| Lemak total | 20 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 15 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 22 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |