Resep iki prasaja kanggo nggawe lan versi enak saka saus dingin klasik kanggo daging panggang. Siji tip nalika nggawe saos iku kanggo rasa sing disiapake horseradish piyambak sadurunge miwiti prosedur, minangka beda merek bisa beda-beda nemen ing spiciness.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/3 cangkir disiapake horseradish (utawa kanggo rasa)
- 1 sendok makan jus lemon (utawa kanggo rasa)
- 1/2 cup mayonnaise
- 1 tuwung
- ora nguntungke krim
- Jiwit saka cayenne
Cara Nggawe
- Ing mangkuk cilik, adhem jus, jus lemon, mayonnaise lan krim ora nguntungke nganti dikombinasi.
- Wektu kanggo rasa karo cayenne, uyah, lan mrica.
- Tutup lan refrigerate nganti 1 jam sakdurunge, utawa nganti 3 dina.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 78 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 11 mg |
| Sodium | 69 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |