Punika muter anyar ing iwak lan kripik! Saluran chip kentang sing prasaja lan sawetara klub Italia nambah kawigaten lan rasa zippy menyang fillet iwak putih. Cod, haddock utawa pollock iku jinis iwak becik sing digunakake ing resep iki.
Elinga yen wektu masak gumantung saka kekandelan saka fillets; Werna 1-inch bakal njupuk kira-kira 8 nganti 10 menit. Nyetel wektu masak sampeyan kanthi tepat kanggo fillet sing luwih kenthel utawa luwih tipis.
Resep Fillet Ikan Liyane
- Panko Fish Crusted Baked
- Baked Sole With Mango
- Panggang Haddock Panggang Kanthi Crumb Topping
- Garing Panggang utawa Tunggal karo Lemon
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 liter fillet iwak, kayata kodhe utawa haddock
- 1/2 cangkir disiapake salad salad Italia
- 1 tuwung kripik kentang sing diiseni
- 1/2 glepung keju Cheddar sing iris apik
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 500 °.
- Dip ikan ing salad dressing. Panggonan ing sajian baking greased ing lapisan siji, kulit mudhun.
- Digabungake kentang goreng lan keju; sprinkle over fish. Panggang 10 nganti 15 menit, utawa nganti flakes iwak kanthi gampang nalika dites karo garpu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 263 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 105 mg |
| Sodium | 480 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 37 g |