Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pound chuck
- daging lembu
- 8 ons jamur (dicincang)
- 1/2 tuwung bawang (disigar)
- 2 cengkeh gedhe
- papak (dipencet utawa sacoro apik)
- 1 sendok teh
- kosher uyah
- ireng mrico kanggo rasa
- 1 tablespoon
- Sosis Worcestershire
- 1 tablespoon glepung kabeh-waé
- 1/2 tuwung duduh kaldu
- 1/2 cangkir krim abot
- 1/2 cangkir kacang polong (beku)
- 2 cangkir hash coklat kentang (beku utawa deli-dikempalken, shredded, dikemas)
- 1/8 tuwung
- chives (dicincang)
- 2 cangkir cheddar keju (sacoro apik disiram, dipérang nganggo)
- 1 sendok teh uyah halal
- 1/4 tuwung
- mayonnaise
- Garnish: manis Hungaria
- paprika
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 375 F.
Nyelehake daging sapi, jamur, bawang, uyah, lan mrico ing wajan gedhe. Saute, ngeculake daging sapi lemah, nganti jus wis meh nguap.
Ngaduk ing Worcestershire, banjur glepung. Cook 1 menit, aduk asring. Tambahake duduh kaldu daging sapi, aduk kanggo gabungke, banjur krim abot. Simmer nganti nggarap gravy . Tuangake ing roti panggang kaca. Supaya kelangan rada seger, banjur sprinkle kacang ijo kanthi merata ing ndhuwur daging sapi.
Ing mangkuk campuran, gabungke kentang hash coklat, chives, 1 cangkir keju Cheddar, uyah, lan mayonnaise. Nyebar rata-rata ing ndhuwur lapisan daging sapi. Nyebarake tuwung saka keju Cheddar ing ndhuwur lan sprinkle entheng karo paprika.
Panggang kira-kira 45 menit nganti keju wis ilang lan rada browned. Ayo istirahat 15 menit sakdurunge.
Ngasilake: 4 nganti 6 servings
Resep Pie Shepard Liyane:
• Pai Amérika Pangon
• Pie angon
• Southwestern Paman kang Pie karo Ayam
• Pie Manis Kentang Pie
• Pie Anakan Tradisional
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 885 |
| Lemak total | 60 g |
| Saturated Fat | 26 g |
| Lemak ora jenuh | 20 g |
| Kolesterol | 172 mg |
| Sodium | 1,900 mg |
| Karbohidrat | 42 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 46 g |