Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2-1 / 4 cangkir glepung
- 2 cangkir
- gula coklat, dikempalken
- 1 sendok teh
- baking powder
- 1/2 sendok teh
- baking soda
- 1 sendok teh
- uyah
- 1 tuwung (ndeleng Variasi)
- 1/2 cangkir (1 teken utawa 8 Tablespoons) butter, ing suhu kamar
- 1 liter susu
- 2 endhog gedhe
- 1 sendok teh murni extract
- 1 cup semisweet (ndeleng Variasi)
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 350 F. Nyelehake telusur 9 x 13-inch nganggo non-stick foil.
Ing mangkuk gedhe, adonan bebarengan glepung, gula abang, bubuk manggang, soda manggang , lan uyah nganti digabung. Nggunakake kacepetan kurang ing mixer listrik, diadopsi kanthi alon ing butter kacang lan butter nganti dicampur kaya crumbs kasar. Copot 1 tuwung saka campuran crumbly lan disisihake kanggo nggunakake minangka tutup.
Kanggo campuran sing isih, tambah susu, endhog, lan.
Campuran ing kacepetan kurang, mung nganti digabung. Banjur nambah kacepetan mixer menyang medium lan ngalahake nganti 3 menit. Tumisake menyang telusur sing disiapake lan aduk rata kanthi jero sing padha. Sprinkle karo lan ndhuwur karo dicampur kacang campuran butter crumb. Tutul alon-alon ing counter kanggo nyetel toppings.
Panggang 40 nganti 45 menit nganti tusukan sing dipasang ing pusat kasebut metu resik. Kelangan kanggo suhu kamar sadurunge nglereni.
Ngasilake: 24 nganti 36 servings, gumantung saka ukuran potong.
Variasi: Gunakake kabeh butter kacang alus, kabeh chunky utawa campuran loro. Sampeyan bisa melu tambahan 1/2 cangkir coklat coklat menyang adonan kue sadurunge topping kanggo liyane coklat punch.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 163 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 34 mg |
| Sodium | 125 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |