Resep iki kanggo coleslaw nganggo cuka cemeng tangy migunakake rasa Asia kanggo ngolah resep coleslaw standar. Kanggo luwih pengaruh Asia, nyoba ngganti kubis abang karo Napa kubis.
Nalika kubis minangka sayuran populer ing pirang-pirang masakan Cina, coleslaw minangka wong Kulon ngerti, ora ana ing antarane. Resep iki, Nanging, minangka perkiraan apik saka apa sing ditemokake ing Cina kaya ing Cina.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir abang kubis (abang)
- Wortel 1/2 cangkir (shredded)
- 2 bok choy stalks (karo godhong)
- 1 1/2 nganti 2 cangkir mung kacang sprouts
- 2 teaspoons lenga zaitun ekstra-prawan
- 1/4 cangkir cuka beras
- 3/4 sendok teh sesame minyak biji
- Garnish: 2 sendok teh disigar godhong cilantro seger, utawa dikarepake
- Garnish: 1 sendok teh wiji wijen toasted
Cara Nggawe
- Ngumbah sayuran lan adoh kanthi bener. Shred the cabbage and wortel.
- Pisahake stalks lan godhong bok choy . Cut stalks diagonally lan Cut godhong sakcara tengen.
- Nyebulake kubis, wortel, bok choy lan sprout mung ana ing mangkuk gedhe. Disisihaké.
- Ing mangkuk cilik, adonan bebarengan karo lenga zaitun lan cuka beras. Tumis ing lenga wiji sesame.
- Selehake klamben ing ngisor mangkuk, nambah sayuran lan bali maneh. Nambah cilantro, yen nganggo, lan sprinkle wiji sing dipanggang ing ndhuwur.
- Cepet nganti siap dilayani.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 83 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 129 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 5 g |