Resep jamur kue sing prasaja iki nggawe hiasan sampurna kanggo steak, nanging uga bisa digunakake kanggo nduwur dhadhan pitik, daging babi, utawa malah mangkuk pasta. Yen sampeyan ora bisa nemokake jamur clamshell, uga dikenal minangka jamur coklat beech, resep iki bakal dianggo kanthi jamur tombol reguler.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok makan mentega dingin, dibagi
- 1 pound clamshell
- jamur , utawa macem-macem liyane, apik
- Gula lan seger lemah ireng mrico kanggo rasa
- 1 clove papak, minced fine
- 1/2 tuwung duduh kaldu
- 1 sendok teh cuka balsamic
- 1/2 sendok teh seger
- godhong thyme , opsional
Cara Nggawe
- Nyawiji setengah butter ing wajan gedhe ing medium panas. Tambahake jamur lan jiwit uyah.
- Masak, aduk nganti kira-kira 10 menit, utawa nganti jus jamur wis nguap, lan wis mulai coklat rada.
- Nambahake papak lan masak sajrone menit luwih.
- Tambahake duduh pitik lan cuka balsamic.
- Nguripake panas nganti dhuwur, lan cook nganti cairan wiwit godhok. Masak kanggo sawetara menit nganti meh kabeh liku wis diuap.
- Mateni panas lan aduk ing sendok sing terakhir butter butter. Nambah thyme, yen nggunakake.
- Rasa lan atur bumbu kasebut. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 132 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 15 mg |
| Sodium | 340 mg |
| Karbohidrat | 16 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 5 g |