Thai mango salad iku sajian misuwur ing Thailand, ing ngendi kios-kios pinggir dalan lan pedagang werna-werna sing ngundhakake seger lan digawe minangka pedhes sing disenengi. Sanajan biasane digawe karo saus iwak lan udan supaya garing, versi iki nggunakake soy sauce, jus uyah lan lime.
Ngempit panas kanthi ngurangi jumlah chilis lan nggunakake tenan, mango underripe ing resep iki, kang biasane digawe nganggo mango ijo.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 mangga (diced utawa grated)
- 2-3 cabe ijo cilik (deseeded lan minced)
- 1 tablespoon cilantro seger (dicincang)
- 1 tablespoon basil seger (dicincang)
- 3 sendok teh kacang
- 1 sendok teh gula (utawa madu utawa
- agave nectar )
- 2 tablespoons jus jeruk (jus saka siji jeruk)
- 1 sendok teh kecap asin
- Dash uyah (utawa kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Tahan kabeh bahan kanthi saksama. Rasa, lan nyetel bumbu kanggo rasa.
- Ngidini rasa kanggo ngombe nganti paling sethithik 30 menit sadurunge ditawan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 453 |
| Lemak total | 16 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 694 mg |
| Karbohidrat | 77 g |
| Serat Pemakanan | 14 g |
| Protein | 15 g |