Resep margarine iki gampang banget, lan dadi pengganti sing apik kanggo margarine tanpa susu. Gunakake margarine buatan minangka panyebaran ing roti panggang utawa nganggo ing gorengan , manggang, utawa manggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 16 oz lenga klapa padhet
- 2/3 cangkir lenga kembang
- 2/3 cangkir canola lenga
- 1 tuwung santen luweh lengkap
- 1 1/2 tbsp
- Dijon mustard
- 1 tbsp kunyit lemah
- 2 sendhuh teh uyah
Cara Nggawe
- Isi sajian panas tahan panas kanthi banyu adhem lan es céri kanggo mandi banyu es. Disisihaké.
- Ing kulub ganda utawa sajian panas, gabungke lenga klapa, lenga kembang, lan lenga canola liwat sawetara inci banyu panas ing panas. Sawise lenga klapa wis ngeculake, nambah bahan sing isih ana, aduk kanggo gabungke.
- Sawise kira-kira 1 nganti 2 menit utawa yen wis dicampur 120F nganti 130F, transfer mangkuk kasebut menyang banyu es, nyetel mangkuk ing banyu adhem alon-alon, lan terus aduk nganti perusahaan campuran munggah.
- Sawise margarine tegese, pindhah menyang wadhah kanthi tutup ketat lan refrigerate. Margarine digawe ing kulkas nganti 2 minggu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 113 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 77 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |