Nedakake sajian misuwur tilapia panggang kanthi pilaf beras utawa kentang panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 nganti 6 fillet tilapia
- 8 nganti 12 ons bayam
- 1/4 tuwung
- duduh kaldu pitik
- 1/4 sendok teh bubuk woh
- uyah kanggo rasa
- mrico kanggo rasa
- 1 tablespoon Kreol campuran bumbu (luwih utawa kurang kanggo rasa)
- 1 tomat cilik (disigar)
- 4 bawang bombay (irisan tipis)
Cara Nggawe
- Semprotake sajian baking 9x13-inch kanthi masak lan adukake bayem.
- Yen perlu kanggo nggawe bayem cocog menyang sajian manggang, uap utawa tumisake bayem sajrone menit utawa loro nganti rada ambruk.
- Tumis spinach karo uyah lan mrico lan wêdakakêna bawang bombay; nambah kaldu pitik.
- Sprinkle tilapia filet entheng karo uyah, mrico, lan creole seasonings .
- Susun fillets ing bayem lan sprinkle karo tomat disigar lan irisan trikatuka ijo.
- Tutup sajian manggang karo foil lan panggang ing 350F kanggo 20 nganti 25 menit, utawa nganti serpihan iwak gampang nganggo garpu.
Sampeyan uga bisa Kaya
Baked Tilapia Kanthi Panggang Meret Lada Mayonnaise
Baked Tilapia With Cajun Bread Crumb Topping
Tilapia Kanthi Dijon lan Panko Coating
Tilapia Kanthi Dill lan Sour Cream
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 84 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 262 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 4 g |