Coba resep salad kentang sing enak sing enak nalika sampeyan duwe cookout. Tamu bakal bali maneh. Kombinasi saka mustard pedas, horseradish seger, lan mrico abang nambah kedalaman salad iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 5 kentang gedhe, dicincang
- 1 cup / 475 mL mayonnaise
- 2
- endhog hardened , dicincang
- 1/2 tuwung / 120 mL sawi sawi
- 1/4 cup / 60 mL chives, sacoro apik disigar
- 1/4 cup / 60 mL cuka anggur putih
- 1/2 medium bawang, endhog minced
- 1 gedhe utawa 2 stalks medium celery, disigar
- 2 cengkeh
- papak , endhog minced
- 1 tablespoon / 15 mL horseradish
- 2 teaspoons / 10 ml uyah
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL mrica ireng
- 1/4 sendok teh / 1,25 mL mrica abang (utawa cayenne pepper)
Cara Nggawe
- Peel lan Cut kentang menyang 1-inch kubik.
- Godhok kentang ing pot kang akeh banyu salted kanggo 13 kanggo 15 menit, utawa nganti tinta tender. Aja nggoleki.
- Copot kentang saka panas, saluran, ditambahake menyang es es kanggo 10 menit, saluran maneh.
- Tempelake kentang menyang plastik gedhe utawa mangkuk kaca. Tambah cukà, bawang, bawang bombay, endhog, celery, chives, lan mustard ing kentang.
- Genggeman kanthi kombinasi, kaping 3 nganti kaping 4. Ati-ati, awit kentang iku alus lan bisa disintegrate.
- Campuran mayonnaise, uyah horseradish, mrico abang, lan mrica ireng bebarengan ing mangkuk cilik.
- Pour dicampur karo kentang lan alon-alon jas nganti pipis. Rasakena kanggo nggawe manawa isi uyah mesthine. Yen luwih perlu, tambah 1/2 sendok teh luwih.
- Mangkok tutup nganggo bungkus plastik lan ajeg ing kulkas nganti 2-3 jam sakdurungé.
- Priksa manawa supaya salad seger nalika masak.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 381 |
| Lemak total | 32 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 166 mg |
| Sodium | 1,326 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 8 g |