Kupu-kupu iki disuguhake ing duduh kaldu tomat, sing ana ing swarga, lan uga minangka salah sawijining pilihan panganan laut sing paling murah kanggo dina iki. Sajian iki ndadekake kursus pisanan sing enak utawa mangan sore. Sijine karo roti Prancis sing crusty kanggo dicelupake ing duduh kaldu.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 kilogram
- mussels seger, apik scrubbed
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 1 medium ukuran bawang bombay kuning, disigar alus (sekitar 1 tuwung)
- 2 sendok teh dicincang bawang seger
- 1 bisa (sekitar 14 1/2 ons)
- kabèh tomat , lemes lan disigar
- 1 tuwung
- saham iwak, jus klem botol utawa anggur putih
Cara Nggawe
1. Kanggo ngresiki mussels: Nyelehake menyang banyu salted entheng kanggo nutupi lan supaya ngadeg nganti 15 menit kanggo nyingkirake wedhi. Gobis mussels sak tenane karo rerumput kaku lan mbusak jenggot sing kabur. Buangake apa wae kerang karo kerang sing dibungkus utawa mbukak.
2. Ing pot 6-liter, nyawiji lenga liwat panas sedheng. Tambah bawang lan bawang putih lan cook, aduk asring, kanggo 5 menit, utawa nganti lembut.
3. Nambah tomat, duduh kaldu, lan parsley banjur diobong nganti panas.
Kurangi panas dadi kurang. Nambah kerang. Nutup lan masak nganti 3-5 menit, utawa mung nganti cangkang mbukak. Geni alon-alon isa utawa kaping pindho kanggo mesthekake sanajan masak.
4. Kanthi sendok slotted, transfer kerang menyang saben Bowl, discarding sembarang remuk sing durung dibukak. Gleak sawetara duduh kaldu menyang saben mangkok. lan ngawula langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 598 |
| Lemak total | 18 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 169 mg |
| Sodium | 1,123 mg |
| Karbohidrat | 32 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 74 g |