Wiwit kentang (kaya Rose Red utawa Yukon Gold) nggawe salad kentang sing paling apik amarga kentang masak luwih apik tinimbang Idahos utawa russet. Ninggalake kulit ing ora mung kanggo ngirit wektu, nanging uga kanggo warna, rasa, lan nutrisi.
Mustard kentang salad yaiku sajian sampurna kanggo picnics, potlucks, barbecues, utawa mung nedha bengi kulawarga.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 medium abang kentang (digodhog nganti kulit, banjur adhem)
- 1/2 gedhe
- bawang bombay (diced)
- 2 gedhe stalks celery (diced)
- 5
- endhog hard-nggodhok (disigar; cadangan 1 kanggo motong menyang wedges kanggo garnish)
- 1 sendok teh wiji celery
- 1/4 cangkir amis manis
- 1 sendok teh kosher
- uyah (utawa kanggo rasa)
- 1/2 sendok teh ireng
- lada (lemah anyar)
- 1/2 tuwung
- mayonnaise
- 1/4 cangkir kuning
- mustard
- 1 cangkir putih utawa jus pickle
- Garnish: 8 tomat ceri
- Garnish: parsley
- Opsional: manis Hungaria
- paprika kanggo hiasan
Cara Nggawe
- Cut kentang sing disigar dadi mubeng kanthi kulit (utawa copot kulit kanthi piso mentega) banjur Cut menyang celah.
- Papan ing mangkuk adonan sing gedhé kanthi bawang bombay, celery, endhog sing digodhog, wiji celery, endhog, uyah, lan mrico. Tarik alon-alon.
- Ing mangkuk cilik, klumpukake mayonnaise, mustard, lan cuka utawa jus pickle. Gendheng kanthi gampang nyampur karo klamben nganti kentang nganti rampung, kanthi ati-ati supaya ora ngeculake kentang.
- Dekorasi kanthi irisan endhog, tomat, lan peterseli sing endhog. Sprinkle karo debu lampu paprika manis.
- Refrigerate mustard salad kentang paling sethithik 4 jam supaya rasa meld sadurunge porsi.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 167 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 109 mg |
| Sodium | 476 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 5 g |