Iki resep salad Asparagus sing gampang nampilake kanthi cepet lan ndadekake sajian sampurna ing sajroning sajian meal terinspirasi Cina. Uga uga disiapake ing advance, nanging ora beku.
Resep dicithak ulang kanthi izin saka Cookbook Tua Madame Wong,
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir banyu
- Siji asparagus, dipotong diagonally
- 2 tablespoons light
- soy sauce
- 2 tablespoons
- lenga wijen
- 1/4 sendok teh gula
- 1 Coklat bawang putih, endhog dicincang
Cara Nggawe
- Nggawa 4 cangkir banyu kanggo godhok ing saucepan. Nyelehake ing pound asparagus. Godhok 1 menit. Saluran. Bilasake banyu adhem.
- Nyampurake papat ure sabanjuré ( kecap asin cahya , lenga wijen, gula lan bawang putih sing dicincang) ing mangkuk. Tuangake asparagus.
- Sandhian bisa ditahan ing jar ing kulkas nganti watara seminggu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 93 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 323 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 4 g |