Fettuccine Alfredo digawe karo krim, butter, keju parmesan lan peterseli. Sosis saos sing apik yaiku sing kaya mengkono. Nanging supaya luwih spesial sampeyan bisa nambah sawetara pitik panggang, diiris dadi potongan, kanggo nggawe Alfredo pitik. Nambah udang sing dimasak kanggo nggawe Alfredo udhara, utawa jamur sauté kanggo jamur vegetarian Alfredo.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pound pepe
- fettuccine
- 2 cangkir krim abot
- 1 sendok mentega
- 1 1/2 cangkir keju parmesan anyar
- 2 tbsp. dicincang seger Italia parsley
- Garam kosher lan anyar
- mrico ireng ing lemah
Cara Nggawe
- Isi pot sup karo banyu seger lan tambah uyah utawa uyah . Nglakoake lan rasa; Sampeyan kudu rasa kaya banyu laut. Tutup pot lan panas banyu nganti godhok.
- Geser fettuccine menyang banyu salted sing diseduh lan cook miturut instruksi paket, bab 6 nganti 9 menit utawa nganti al dente , utawa tender nanging tetep tenan kanggo cokotan.
- Nalika cook dimasak, panasake mentega lan krim ing sajian pan adhem kanthi cepet nganti medium nganti entek gelembung. Sawah panas lan simmer alon-alon nganti meh 15 menit utawa nganti saus wis kurang sithik. Copot saka panas lan tutup.
- Tambah keju lan toss nganti campuran. Nyetel konsistensi karo krim tambahan yen perlu.
- Nglakoake parsley sing disigar. Mangsa kanggo rasa karo uyah Kosher lan mrico ireng anyar.
- Gesang fettuccine lan samburake nganggo saus Alfredo. Yen pengin, sprinkle karo keju Parmesan tambahan, garnish karo tambahan parsley disigar lan ngawula langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 916 |
| Lemak total | 67 g |
| Saturated Fat | 41 g |
| Lemak ora jenuh | 18 g |
| Kolesterol | 189 mg |
| Sodium | 474 mg |
| Karbohidrat | 61 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 20 g |