Jahe lan soy sauce minangka rahasia kanggo daging sapi jagung gaya Hawai, sing dikenal minangka pipi kaula . Iki digawe ing kothak pangatusan ing srengenge, utawa ing oven konvensional, utawa dehydrator listrik .
Saiki, cemilan populer, jerky wiwitane dadi cara kanggo ngreksa daging, iwak, lan unggas nalika kulkas mung cetha ing mripat panemu. Nalika game urip langka utawa ing perjalanan panjang, protèin pepe banjur direkonstruksi ing sup lan stew kanggo meal sing sugih, kaya protein.
Punika asale saka pipi kaula.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram
- flank steak
- 3/4 tuwung kecap
- 2 tablespoons
- Uyah saka Hawaiian
- 1 1/2 sendok teh gula
- 1 clove papak, minced
- 1 liter jahe, ulig
- 1 ulam abang chill pepper (opsional)
Cara Nggawe
- Cut 2 kilogram steak ke stoking 1 1/3 inci lebar. Gabungke 3/4 cup kecap , 2 séndok garam Hawai, 1 1/2 sendok tbsp gula, 1 cengkeh bawang putih , 1 sdm jahe , 1 suling cabe merah, seaweed, dan marinate daging sapi.
- Yen sampeyan duwe kothak pangatune, nyelehake daging ing srengenge panas sajroning rong dina, nggawa ing wayah wengi.
- Yen wis ana ing oven, setel oven nganti 175 derajat F. Nyelehake daging ing rak kayata jajan masak. Ganti rak ing sheet cookie lan daging garing ing oven nganti 7 jam. Yen ngaso ing dehydrator listrik, tindakake pandhuan manufaktur. Simpenake jerk ing kulkas.
Sumber: " Pangan Etnis Hawaii " dening Ann Kondo Corum (Bess Press). Dicetak ulang kanthi ijin.
More About Jerky and Jerky Recipes
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 374 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 119 mg |
| Sodium | 4,316 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 47 g |