Ing Polandia, Paskah Senin dikenal minangka dina Śmigus-Dyngus utawa mung dina Dyngus nalika bocah-bocah lanang bisa ngombe bocah wadon karo banyu. Iki casserole gampang asal Amérika iku cara sing apik kanggo nggunakake munggah sosis lan sauserkraut asale saka nedha bengi Paskah.
Kanggo spin luwih sehat, pangguna sup sodium sithik, bawang mentah, keju sing sithik , kethèk kalkun, mie endhog, lan mbilas sauserkraut kaping pindho.
Resep iki dadi tuwa lan becik kanggo potluck. Bisa digawe ing kompor sing alon, nanging blanch kasebut sadurunge dilapisi. Cook ing medium nganti kluski tender.
Punika langkah-langkah kanggo nggawe Śmigus-Dyngus Casserole.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 (10.75-ons) bisa krim sup jamur
- 1/4 cangkir caramelized bawang
- 1 1/2 sendok teh mustard kuning
- 1 liter sauerkraut, dibilas, diiris lan diremas garing
- 4 ons mie kluski mentah
- 1 (14 ounce) paket kielbasa smoked, irisan 1/4 inci tebal
- 4 ons keju Swiss
- 1/4 cangkir breadcrumbs
Cara Nggawe
- Oleshe panas nganti 350 derajat F. Nyalin kanthi cepet jajan kaca utawa wajan roti utawa casserole karo semprotan masak. Nyampur bareng karo sup, bawang caramel, lan mustar lan disisihake.
- Layer setengah sauerkraut ing pan disiapake. Lapisan setengah kluski ing sisih ndhuwur kasebut, diiringi setengah kielbasa .
- Nyebar setengah campuran kecap ing kielbasa. Baleni lapisan kanthi bahan sing isih ana.
- Sprinkle keju irisan rame banget ing ndhuwur casserole. Ndhuwur karo breadcrumbs. Panggonan casserole ing teluk sheet kanggo nyekel apa-apa. Panggang 50 menit, puterake setengah 25 menit menyang manggang, utawa nganti coklat lan bubbling emas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 532 |
| Lemak total | 29 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 66 mg |
| Sodium | 1,751 mg |
| Karbohidrat | 47 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 22 g |