Roti putih yaiku jinis roti favorit Amérika. Ing resep iki, susu diganti karo krim sing ora nguntungke kanggo nggawe roti putih sing sugih lan mrica.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung banyu (95 nganti 110 F anget)
- 2-1 / 4 sendhok teh utawa 1 pkg. (1/4 ons.)
- Ragi garing aktif
- 1 Tbsp gula
- 1 sendhok teh uyah
- 1/2 cangkir krim sing ora nguntungke
- 1 Tbsp
- lenga canola
- 3 gelas glepung roti
Cara Nggawe
- Ing mangkuk gedhe, aduk banyu lan ragi sing anget. Tambahake gula, uyah, krim sing ora nguntungke lan lenga canola. Nggawe. Tambah cangkir 2 glepung lan aduk kanthi becik. Tambah ing glepung sing cukup kanggo nggawe adonan sing nderek sendok ing saubenging mangkok. Gulungake adonan ing endhog lan adonan kanthi cepet kanggo 10 menit, nambah glepung sing luwih becik nganti didol adoh lan lemone. Adonan ing medium mangkuk rata. Nguripake keuangan ing mangkuk supaya ndhuwur uga entheng greased. Penutup nganggo kain sing resik lan mekar ing panggonan sing anget lan tanpa gawe kanggo 1 jam.
- Punch mudhun adonan. Geser adonan ing endhog lan adonan kanthi cepet 5 menit utawa nganti gelembung metu saka roti. Bentuk adonan menyang roti. Muter roti ing greased, 9 X 5-inch pan roti. Penutup lan diunggahake kanthi anget, panggonan bebas dandanan kanggo 45 menit utawa nganti kaping pindho. Sikat roti nganggo endhog putih yen kulit lemah nggulung dikarepake.
- Gawe roti ing 375 derajat F kanggo 45 menit utawa nganti ndhuwur roti iku coklat emas lan roti kasebut kothong nalika ndhuwur ditapuk. Copot roti saka telusur lan adhem ing rak.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 83 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 7 mg |
| Sodium | 378 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |