Ora dadi bingung karo chilcano de pescado (sup iwak), chilcano de pisco minangka koktail sing nyenengake digawe karo pisco , sawijining brandy unik sing diproduksi ing Peru. Iku luwih prasaja tinimbang sing diarani pisco sing asem - sampeyan mung nyuntikake bahan kasebut ing ès lan padha nyampur.
El chilcano minangka minuman favoritku bojomu, lan kita tansah njaluk rave nalika kita nggawe kanca-kanca. ("Iki apik banget! Apa arak sing diombe minuman iki diarani maneh? 'Korban perdamaian'?") Chilcanos sing apik banget, kanggo minuman kaya - jeruk, pisco, lan jahe ale nyampur dadi anyar lan luwih apik . Gedhe ing wayah sore panas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 ons
- ginger ale
- 2 ounces pisco
- 1/2 kapur (utawa 1 sendok teh jeruk jeruk)
Cara Nggawe
- Isi 8 ons tumbler kanthi es es.
- Tuang pisco liwat es.
- Rendhem jus jeruk menyang kaca.
- Isi kaca nganggo jahe jahe.
- Sekeca!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 69 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 12 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 0 g |