Nggawe susu sing disemprotake dhewe kanthi cepet lan gampang! Yen sampeyan wis tau nemoni resep sing nyebutake susu sing dipadhetke, mung bakal digepok ing wadhah pantry sing kosong, sampeyan butuh resep iki. Mangkelake susu kenthang ing limang menit, lan digunakake kanggo manggang utawa nggawe gula . Kabeh sing perlu yaiku papat urean lan blender, lan sampeyan bisa nggawe staple iki ing sawetara menit.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter cepet tanpa susu garing
- 2/3 cup gula
- 1 / 3-1 / 2 banyu tuwung (nggodhok)
- 1/4 cup butter (melted)
Cara Nggawe
- Selehake susu sing garing, gula granulated, 1/3 cangkir saka banyu sing nggodhok, lan butter sing ilang ing blender.
- Nyampurake bahan nganti tumindak alus, ngusap blender kadhangkala supaya kabeh bahan garing digabungake.
- Susu sing dipercoyo biasane duwe konsistensi sing kandhel, nanging yen susu sing digawe kenthel ing jero lemah banget gampang ditumbas, nambah kuis utawa rong nggodhok banyu lan campuran kanggo nggabungake. Atur banyu nganti sampeyan seneng karo konsistensi.
- Gunakake milk sweetened milk sweetly ing omah, utawa disimpen ing wadhuk ing kulkas nganti 5 dina. Bakal luwih kenthel nalika didinginkan nanging bakal ngendhog nalika diudhek lan digawa menyang suhu kamar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 162 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 12 mg |
| Sodium | 457 mg |
| Karbohidrat | 23 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 9 g |