Steak iki ndadekake nedha wayah dina sing cepet lan gampang banget, utawa nyambut gawe kanggo pesta liburan sing prasaja kanggo kulawarga cilik. Sijine ham sing diiris kanthi kentang panggang utawa kentang mashed utawa kentang manis, bebarengan karo kacang ijo, kacang polong, utawa salad.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 kilogram steak ham (tengah-tengah; masak)
- 2 teaspoons
- mustard lemah
- 1 sendok teh Dijon mustard
- 1/4 tuwung
- gula pasir (dikempalken)
- 2 tablespoons
- cuka cuka
Cara Nggawe
- Preheat broiler.
- Rendhet baking pan kanthi nganggo foil lan nempelake rak ing panci. Utawa sajrone pan broiler karo foil.
- Nyelehake steak ham ing rak ing pan baking utawa rak saka pan broiler.
- Ing mangkuk, gabungke mustar lemah lan mustard Dijon nganggo gula lan cuka coklat lan aduk nganti alus.
- Sikat campuran dicampur ing steak ham.
- Bubur endhog 3 nganti 4 inci saka sumber panas nganti glaze diwenehi bubbling lan entheng browned, bab 4 menit.
- Nguripake endhog lan baste kanthi luwih saka campuran mustard; nyawiji 3 nganti 5 menit, nganti ditenun.
Ngajak Saran
Nedhaake steak hams karo kentang mashed utawa kentang manis bebarengan karo sayuran kukus favorit kulawarga utawa casserole sayur-sayuran. Casserole sayur scalloped iki minangka pilihan sing apik, utawa ngladeni ham karo gampang panggang jagung lan keju panggang .
Variasi
- Gunakake bagean utawa kabeh madu ing campuran glaze ing panggonan gula coklat.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 321 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 111 mg |
| Sodium | 2,000 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 30 g |