Satoimo dikenal minangka taro utawa coco yams. Padha asring dipanggang minangka masakan nimono ing masakan Jepang .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 16 nganti 20 satoimo cilik (taro), dikumbah lan dikupas
- 1 1/4 cup dashi sup stock
- 3 tbsp.
- soy sauce
- 1 1/2 tbsp. gula
- 2 tbsp. mirin
- 1 sendhok teh. sake
Cara Nggawe
- Sijine satoimo ing panci gedhe lan tuku banyu cukup kanggo nutupi kewan kewan.
- Bawane menyang godhok ing panas dhuwur lan ngeculake panas nganti medium.
- Godhok nganti sawetara menit. Ngemil lan wisuhake maneh satoimo ing banyu.
- Nyelehake stok sup dashi, soy sauce, mirin, gula, lan sake ing pan gedhe.
- Tambah satoimo ing sayur sup. Pasang tutup tutul utawa lapisan aluminium foil ing satoimo lan tutup tutup.
- Bawa menyang godhok ing medium panas.
- Nguripake panas nganti garing lan aduk nganti 15 nganti 20 menit nganti alus.
- Copot tutup lan ngurangi sawetara cuwer, kanthi alon goyangake wesi ing medium panas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 56 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 894 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |