Edamame iku soybeans ijo. Edamame uyah sing digodhog ing endhog bakal dipangan kanthi nyuwil kacang buncis kanthi driji kanthi driji. Iku appetizer gedhe kanggo ngawula karo bir . Yen sampeyan duwe endhog edam lan beku, mung ngelongake ing kulkas.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 lb seger
- edamame (ing polong, utawa edamame beku ing polong)
- 2 tbsp uyah (lan liyane kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Cut pungkasan endhas saben polong. Wisuh edamame kanthi apik lan dilebokake ing mangkuk.
- Gosong uyah lan banjur edamame nganggo uyah. (Yen sampeyan nggunakake beku edamame, mangga miwiti langkah sabanjure.)
- Godhok akeh banyu ing pot gedhe. Tambahake kira-kira 2 tbsp uyah menyang banyu sing nggodhok .
- Nambah edamame menyang banyu sing nggodhok lan godhok nganti 3 nganti 4 menit, utawa nganti lembut.
- Ngemil edamame ing colander. Rasakena siji edamame lan yen ora asin, sprinkle uyah luwih saka edamame. Nyebar edamame ing nampan sing adhem.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 380 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 3,710 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 97 g |