Iki cara sing apik kanggo njupuk steak sing ora patiya apik lan nguripake menyang babak. Steak babak iki diasinake ing campuran rempah-rempah, dipanggang panas lan cepet, lan diukir dadi potongan tipis.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 kilogram (700 g) steak bunder ndhuwur, 1-inch kandel
- 1 alpukat gedhe, diced
- 1/2 tuwung (120 mL) irisan bawang merah
- 1/3 cangkir (80 mL) ngombe campuran margarita sing beku, thawed (utawa gunakake jus jeruk 1/4 (60 ml)
- 2 tablespoons (30 ml) cilantro seger, disigar
- 2 tablespoons (30 ml) minyak nabati
- 2-4 cloves papak, minced
- 2 teaspoons (10 ml)
- lemah cumin
- 1 1/2 sendok teh (7.5 mL) uyah kasar
- 1 sendok teh (5 ml)
- mrico ireng
Cara Nggawe
- Gabung campuran margarita, cilantro, minyak nabati, bawang putih, cumin, uyah lan mrica.
- Nyedhiyakake 2 sendok teh dicampur lan tuangake dadi plastik tas resealable.
- Tambah steak kanggo dicampur, ngowahi jas. Seal tas lan refrigerate kanggo 2-8 jam.
- Preheat panggangan kanggo panas-dhuwur.
- Copot steak saka tas lan mbuang bumbu kasebut.
- Panggonan steak ing panggangan lan cook nganti rampung, bab 6 nganti 8 menit saben sisih.
- Sauntara, gabungke 2 sendok teh garam kanthi alpukat lan bawang.
- Tali nganti roto-roto campuran.
- Mbusak steak saka panggangan, supaya dicampurake daging nganti 5 menit lan ngukir irisan tipis. Sajati karo salsa alpukat.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1499 |
| Lemak total | 153 g |
| Saturated Fat | 52 g |
| Lemak ora jenuh | 75 g |
| Kolesterol | 146 mg |
| Sodium | 5,452 mg |
| Karbohidrat | 22 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 13 g |