Saben uwong seneng dimasak kentang panggang! Saiki nikmati kombinasi rasa sing apik ing resep casserole kentang sing gampang banget.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 1/2 nganti 4 lbs russet kentang, kupas lan potong kwartal
- 1/2 cangkir keju krim
- 1/2 cangkir krim sing ora nguntungke
- 1/4 cup (1/2 stick) butter
- 1/4 cup susu, wutuh utawa kurang lemak
- 1 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh mrico ireng anyar
- 1 1/2 cangkir cheddar keju, dibagi
- 8 irisan daging babi, dimasak, dicincang, dibagi
- 1/2 bawang goreng, iris
Cara Nggawe
1. Selehake kentang ing panci gedhe lan nambah cukup banyu adhem nganti bisa diisi 2 inci. Bawa menyang godhok panas. Cook kentang nganti tender, bab 15 menit. Pérangan uga.
2. Preheat oven nganti 375 ° F.
3. Transfer kentang bali menyang saucepan. Nggunakake masher, mash kentang nganti meh rata. Tambah keju krim , krim sing ora nguntungke , butter, susu, uyah lan mrico. Terus mashing nganti osik dicampur.
Nglakoake 1 tuwung keju lan setengah daging babi.
4. Sendok campuran saklawasé dadi sajian casserole 3-quart sing enak. Gunakake spatula utawa garpu kanggo nggawe permukaan ora tetep.
5. Bakar nganti 20 menit. Ndhuwur karo isih keju, daging babi lan bawang ijo. Panggang luwih 5 menit kanggo nyawiji keju. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 493 |
| Lemak total | 30 g |
| Saturated Fat | 17 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 86 mg |
| Sodium | 405 mg |
| Karbohidrat | 41 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 17 g |