Iki diwiwiti karo kothak lan puding sing dikemas lan diiseni nganggo rum klapa.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Kanggo Cake:
- 1 dash spray spray
- 1 18.25 ons paket campuran kue kuning
- 1 Piala rum (Malibu®)
- 1/2 tuwung minyak nabati
- 1 3,4 ons paket vanilla puding instan lan campuran kue pie
- 4 endhog
- Kanggo Rum Glaze:
- 1 tuwung gula coklat (dikempalken, Golden)
- 1/4 cup banyu
- 1 sendok mentega
- 1/4 cup rum (Malibu®)
Cara Nggawe
Cake Preparation:
Posisi rak ing tengah oven lan preheat kanggo 325 derajat F.
Semprotake panci 10-inch (12-cangkir) tanpa semprotan nonstick . Nggunakake mixer listrik, beat, rum , minyak sayur, campuran puding , lan endhog ing mangkuk gedhe nganti 2 menit. Transfer adonan menyang pan disiapake.
Panggang nganti tusuk dipasang ing tengah njedhul resik, kira-kira 45 menit. Kendi panci ing panci kanggo 20 menit. Baleni jajan ing pinggan, banjur telusur kanthi teliti.
Allow cake to cool completely.
Rum Glaze Preparation:
Sauntara, aduk gula lan banyu ing saucepan medium abot ing panas sing dhuwur nganti gula larut. Tambah butter. Simmer nganti dicampur thickens lan sirup, aduk asring, watara 5 menit. Copot saucepan saka panas lan whisk ing rum. Kelangan glaze rampung. Drizzle glaze rame liwat kue lan digawe adhem.
Recipe Source: Cooking Semi-Homemade by Sandra Lee (Miramax Books; Hyperion)
Dicetak ulang kanthi ijin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 468 |
| Lemak total | 28 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 12 g |
| Kolesterol | 110 mg |
| Sodium | 99 mg |
| Karbohidrat | 35 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 8 g |