Cepet lan gampang kanggo nyiyapake, salsa Criolla iku sawijining bawang bombay sing iringi kanthi sampurna kanggo akeh piring, utamané butifarra , roti sandwich ham Peru sing misuwur . Jus jeruk yaiku bahan kunci - nambahake rasa sing padhang sing nggorengake bawang lan ngobati kabeh sing ana ing piring kasebut. Nggawe bawang bombay ing salted water sadurunge uga sweetens lan nambah roso saka salsa.
Kanggo sakehing authenticitas, penting kanggo nyuda bawang "a la pluma," utawa kaya wulu. Geser dadi setengah bulan sing tipis, tetepake kurva ing trikatuka, supaya katon kaya keriting cilik ing piring. Ing Peru, salsa iki digawe karo peppers ají chile , nanging jalapeños nggawe pengganti sing cukup. (Cukup manawa kanggo nyandhang sarung tangan nalika nandur lan ngiris.) Sawetara wong uga nambah tomat lan / utawa bawang putih.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 bawang merah (iris tipis setengah bulan)
- 1 nganti 2 ají peppers (utawa jalapenos: dideleh lan diiris dadi matchsticks sing banget tipis, kanggo rasa)
- 1 tablespoon cilantro (dicincang seger, utawa parsley, utawa kombinasi saka loro)
- 2 tablespoons jus jeruk (anyar squeezed)
- 1 cangkir ijo
- Dash uyah (utawa kanggo rasa)
- Dash pepper (utawa kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Rendhem bawang bombay irisan ing banyu uyah nganti 10 menit. Ngemil lan supaya garing.
- Nyampurake bawang iris kanthi sisa ing mangkok. Tutup nganggo plastik bungkus lan supaya salsa marinate ing suhu kamar 30 menit sadurunge porsi.
- Nyimpen salsa ing kulkas nganti 2 dina.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 24 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 29 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |