Kanggo ngombe fruity lan refresh, sampeyan bisa milih Tuscan Pear.
Vodka pear-flavored saka Grey Goose (La Poire) pasangan sing apik karo lemon liqueur limoncello , jahe liqueur lan jus jeruk. Daun mint lan garnishes peare yaiku tutul sing nambahake kesegaran lan werna sing mbenakake minuman kuning padhang kanggo tampilan sing elegan lan elegan.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- Grey Goose La Poire Vodka
- 3/4 ons
- limoncello
- 3/4 ons jahe liqueur
- 1/2 ons
- sirup prasaja
- 1 ons
- jus jeruk
- Garnish:
- godhong mint
- Garnish: pears garing
Cara Nggawe
- Pour kabeh úa menyang shaker cocktail diisi Ès.
- Gegerake semangat nganti njaba shaker kasebut frosted lan manik kanthi kringet.
- Tekan menyang lawang lawas sing diisi karo gula lan diisi es.
- Garnish karo godhong mint lan pears garing.
Resep Masakan: Grey Goose Vodka
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 238 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 23 mg |
| Karbohidrat | 26 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 9 g |