Sijine salmon Newburg iki ing beras utawa mie, utawa liwat roti panggang, biskuit, utawa puff cemilan cangkang.
Rasa bebas nambahake 1/2 cangkir kacang kukus menyang piring ing pungkasan wektu masak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 sendok makan mentega
- 3 séndok glepung
- 1/4 sendok teh uyah
- 1/4 sendok teh sawi garing
- mumbul saka mrica
- 1 liter susu
- 1/2 tuwung setengah setengah
- 1 kaleng (16 ons) salmon, kanthi cairan
- 2 yolks endhog
- 1 tablespoon sherry garing
- 1 tablespoon keju Parmesan grated
- beras, roti panggang, biskuit pamisah, utawa kerang patty
Cara Nggawe
Ing saucepan medium, nyawiji butter ing medium kurang panas; nglakoake glepung kanggo nggawe templat alus. Masak, aduk, nganti 2 menit. Nglakoake uyah, mustar garing, lan mrica. Mboko sithik nambah susu lan krim. Terus masak lan aduk nganti thickened.
Ngempet salmon kasebut, nylametake cairan kasebut. Pick salmon liwat, njabut kulit lan balung.
Nglakoake salmon lan cair kasebut menyang saus sing ngemasan. Nglakoake 1/2 cangkir saka campuran panas menyang yolks endhog sing diantemi kanthi cepet, aduk cepet.
Mbalikake cairan nganggo endhog yolks menyang campuran sauce ing saucepan. Masak nganti luwih kurang 2 menit, aduk.
Ngaduk ing sherry, keju Parmesan, lan salmon.
Kalor lan sajroning beras, mie, roti panggang, biskuit, utawa kerang patty.
Nglayani 4 nganti 6.
Sampeyan uga bisa Kaya
Salmon Noodle Casserole
Boneka Sapi Kanthi Salmon
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 389 |
| Lemak total | 23 g |
| Saturated Fat | 10 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 155 mg |
| Sodium | 389 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 27 g |