Kawitane aku iki Chili Kuuban (jeneng sing tepat iku picadillo ) restoran Kuba ing Sacramento. Iku sajian favoritku ing salah sawijining restoran favoritku - sing liyane yaiku gumbo ing restoran Karibia. Iki minangka sajian sing nyenengake, cocok kanggo dina salju. Mung njupuk kira-kira 45 menit lan gampang digawe. Ana pirang-pirang variasi ing babagan iki, nanging siji sing aku tresna karo kismis kalebu sentuhan manis sing disorot karo kayu manis. Sampeyan bisa ngladeni kacang ijo manawa sampeyan pengin, nanging pilihan saya kanggo beras.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 bawang bombay (disigar, 1/3 tuwung)
- 1/3 lada mrica cilik (dideleh lan disigar, kira-kira 1/4 tuwung)
- 2 sendok teh minyak zaitun kanggo sautéing
- 1 cloves papak (sacoro apik disigar)
- 1/2 lb.
- daging lembu
- Garam lan mrico kanggo rasa
- 1/2 15-oz. bisa saka tomat (diced)
- 1/2 sendhok teh. cumin (lemah)
- 1/4 sendhok teh. pepe
- oregano
- Coklat kayu legi (lemah)
- Opsional: jiwit saka cengkeh lemah (opsional)
- 12 pandhu olives (kaya Kalamata, dipérang setengah)
- 1/4 cup raisins
- 1 tbsp.
- capers
Cara Nggawe
- Panen lenga zaitun liwat panas medium, banjur sauté bawang lan mrica sing ijo nganti meh 5 menit, nganti bawang alus.
- Nambah daging sapi, uyah, lan mrico, bawang putih, cumin, oregano, kayu manis, lan cengkeh. Masak, aduk sok-sok nganti daging diselimuti - kira-kira 5 menit. Nambahake tomat, ngurangi panas nganti kurang, tutup lan simmer kurang luwih 15 menit.
- Nglakoake zaitun lan kismis lan adhem luwih cepet 5 menit. Garam lan mrico kanggo rasa.
- Ngawasi panas liwat beras.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 606 |
| Lemak total | 30 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 18 g |
| Kolesterol | 101 mg |
| Sodium | 567 mg |
| Karbohidrat | 49 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 39 g |