Resep pasta casserole vegetarian super cepet lan gampang. Iki cara sing apik kanggo nggunakke pasta sing wis dihidupake sing wis digawe. Cukup "mbuwang" sawetara úa dadi sajian lan panggang. Sanajan sampeyan kudu masak pasta sadurunge, iki pasta panggang bakar mung nduweni limang bahan, saengga bisa dadi penghemat waktu ing wayah wengi sing sibuk.
Apa apa karo kabeh wektu ekstra sampeyan bakal duwe tangan kanthi nyiapake nedha bengi sing prasaja lan gampang kaya iki? Gawe salad ijo sing seger kanggo diterusake utawa gawe gulungan roti gandum kanthi becik . Ngapa ora?
Resep pasta lan casserole bumbu saka Bungkus Bush's®.
Deleng uga: Liyane resep-resep casserole vegetarian
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 16 ons paket penne pasta
- 1 14,5 ons bisa diced tomat
- 2 16 ons kaleng kacang ginjal, lemes lan dibilas
- 1 26 ons jar spageti sauce
- 2 cangkir keju mozzarella shredded
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 375 derajat.
- Siapke pasta miturut pituduh paket. Saluran lan bali menyang saucepan.
- Ngaduk ing tomat dhedhemit, kacang buncis lan saus spageti. Transfer menyang sajian baking 2-quart lan ndhuwur karo mozzarella shredded. Panggang nganti keju dilebur lan emas, kira-kira 40 menit.
Seneng pasta gampang kanggo nedha bengi!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1609 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 25 mg |
| Sodium | 250 mg |
| Karbohidrat | 287 g |
| Serat Pemakanan | 51 g |
| Protein | 88 g |