Sayuran campuran sing warni iki nggawe iringan becik kanggo ayam, iwak utawa daging babi. Nalika sampeyan bisa ngawula iki kapan wae, musim liburan sampurna, nalika sampeyan bisa ngawula iki minangka sajian roti kanggo péso makan malam pawon . Duwe sayuran sampeyan kabeh ing siji tray ngirit ing resik, uga, sing tansah plus gedhe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 2 bawang merah (dipotong dadi wedges kandel)
- 2 medium abang kentang (potong 6 wedges)
- 2 wortel (medium to large, potong potongan)
- 2 medium
- parsnips (potong gedhe)
- 2 medium zucchini (thickly sliced)
- 4 cengkeh bawang putih
- 1 mrico abang gedhe (dideleh lan potong)
- 3-5 sprigs saka
- rosemary
- Opsional: 1 sendok teh mrico (lemah)
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 425 derajat.
- Semprotake baking pan gedhe utawa pawon ovenproof karo semprotan masak nonstick .
- Atur potong sayuran ing sajian lan drizzle karo lenga zaitun. Tambah sprig rosemary lan mangsa karo mrico.
- Sayuran panggang 20 menit.
- Copot saka oven lan nguripake sayuran.
- Manggang kanggo tambahan 20 menit, utawa nganti sayuran sing lembut lan rada kecoklatan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 288 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 69 mg |
| Karbohidrat | 51 g |
| Serat Pemakanan | 9 g |
| Protein | 7 g |