Sauce Hongaria digawe kanthi ngurangi anggur putih kanthi bawang saus lan paprika, lan banjur nambahake ayam velouté utawa saus saos tomat. Sosis Hungaria minangka iringan becik kanggo pitik sing sautéed.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 quart of chicken velouté (utawa veal velouté)
- 1/4 cangkir disigar bawang
- 1/2 gelas anggur putih
- 1 sendok makan mentega
- 1 sendok teh paprika
Cara Nggawe
- Ing saucepan sing ngandhut lemak, panasake mentega saka panas nganti ora enak. Nambah bawang lan paprika lan sauté nganti alus, kira-kira 5 menit.
- Tambahake anggur, nggawa menyang godhok lan cook nganti cairan wis suda setengah.
- Tambahake velouté, bali menyang godhok, banjur mudhunake panas menyang simmer lan ngurangi kurang luwih 10 menit tambahan.
- Teken lan ngawula langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 90 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 34 mg |
| Sodium | 24 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 8 g |