Kesederhanaan mutlak sawit p ramen desa iki papat mung entuk manfaat sampingan. Bintang lekas iki arupa rasa sing apik banget saka pear seger, accented karo mung dengue saka kayu manis lan cengkeh. Iki ngreksa pear iku crite Perancis klasik; padha ora mbutuhake pectin, mung gula, kanggo ngetokake dadi rasa ngeyel.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 cangkir disigar, pears peeled
- 4 cangkir gula
- 1/2 sendok teh dhasar kayu legi
- 1/8 sendok teh lemah
- cengkeh
Cara Nggawe
Carane nggawe nguripake pear pedesaan:
Tambah kabeh úa menyang saucepan gedhe lan nggawa menyang simmer liwat panas medium. Ngisor panas rada, lan simmer jam, uncovered, aduk sok-sok, kanggo 90 menit kanggo 2 jam.
Copot jamur woh pir saka panas lan copot mateni busa karo sendok sing resik. Sijine jam menyang panas, sterilized setengah-liter lodhong, ninggalake 1/4 inch headroom. Ngilap rim kanthi andhuk, segel, lan prosesi ing taring banyu sing nggodhok nganti 10 nganti 11 menit.
Sijine jar kanggo nglangi ing andhuk sing resik lan mriksa segel sadurunge nyimpen senggol ing panggonan sing kelangan lan peteng.
Resep jamur sawah desa iki nggawe 6 setengah liter. Saben glepung ngasilake kira-kira 6 servings
Yen seneng resep iki, coba resep panganan sing paling disenengi lan resep-resep saos .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 107 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 28 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |