Roti jagung jagung yaiku spesialisasi Tennessee tengah sing biasane dianggo karo barbecue. Saka jeneng, sampeyan bisa nganggep kalori utawa lemak luwih murah tinimbang cornbreads liyane, nanging ora. Roti luwih kaya kue, lan luwih manis lan luwih tektur tinimbang roti buncis saumur tanpa tepung saben dina. Iku digawe karo jumlah loman gula lan glepung bebarengan karo cornmeal, lan asring panggang ing telusur roti. Ana sawetara versi sing digawe karo tambahan ragi, lan uga bisa dipanggang ing wajan wesi panas.
Versi iki minangka resep dhasar sing digawe ing sajian roti tanpa endhog lan gula kurang saka sing paling akeh. Jagung kuning digunakake ing roti jambe digambar, nanging sampeyan bisa ngganti karo cornmeal putih yen sampeyan seneng.
Deloken sisan
Maple lan Bacon Cornbread Muffins
Jag's Easy Mexican Cornbread
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir cornmeal (kuning utawa putih)
- 1 tuwung glepung serbaguna (4 1/2 ons)
- 1/2 cup granulated sugar
- 1 sdc baking soda
- 1 sendok teh uyah
- 2 cangkir buttermilk
- 4 tablespoons shortening or lard (dilted)
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 F.
- Grease kompor roti ukuran 9-by-5-by-3-inch dengan pemotongan atau bacon.
- Ing mangkuk campuran nggabungake cornmeal, glepung, gula, soda, lan uyah. Campuran apik karo whisk utawa sendok.
- Ngaduk buttermilk lan ngetokake cendhek menyang bahan garing. Gabung uga.
- Sendok adonan menyang pan sing disiapake.
- Panggang kanggo 40 nganti 50 menit, utawa nganti browned entheng.
- Sijine ing kue ing rak sajrone limang menit sadurunge njabut roti saka wajan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 256 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 7 mg |
| Sodium | 366 mg |
| Karbohidrat | 40 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 5 g |