Truffles krim maple iki diilhami dening sirup maple seger Kanada saben musim semi. Sanajan crita kasebut ora ngandhut ora kaya ganache coklat, mesthine cukup sugih kanggo ngrebut judhul truffle. Seneng mung karo creme cafe, utawa ngawula sajroning nedha bengi ing Perancis.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir sirup maple peteng
- 1 tuwung setengah-setengah (utawa
- krim abot )
- 8 ons kualitas apik coklat peteng, ilang
Cara Nggawe
- Ing saucepan medium liwat panas-kurang panas, nggawa sirup maple lan setengah-setengah kanggo simmer. Terusake campuran kasebut nganti tekan 239 F ing thermometer Candy.
- Tuang krim maple menyang sajian baking cethek lan ngidinake dicampur ing suhu kamar. Sampeyan uga bisa nyelehake sajian manggang ing kulkas kanggo nambahake campuran sing luwih cepet. Mesthekake manawa krim maple cukup kuat kanggo nggulung menyang bal, yen, yen ora cukup adhem, bisa uga duwe konsistensi karamel. (Luwih éca, nanging ora bakal menehi wangun truffle sing dikarepake).
- Sabanjure, gulung krim maple menyang bolongan diameter 3/4 inci lan beku ing sheet baking nganti tenan.
- Gaweake krim maple beku ing coklat sing dilebur lan simpenen ing kulkas.
- Sawise lapisan coklat wis hardened, aran gratis ing suhu kamar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 239 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 17 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Karbohidrat | 34 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |